درباره فروشگاه های آنلاین

یک مرجع تخصصی برای مقایسه و خرید

توتالینو یک فروشگاه آنلاین است که علاوه بر فروش هدف ارجاع مشتریان به سمت فروشندگان دست یک و همین طور گارانتی های معتبر، معرفی محصولات، امکان مقایسه بین محصولات، امکان فروش محصولات دست دوم و همین طور پادکست های تخصصی را فراهم می آورد.

در بین فروشندگان تجهیزات مهندسی یک خلا برای انتخاب کالای مناسب وجود دارد، اما با استفاده از فروشندگانی که در زمینه تخصصی همان رشته ها تحصیل کرده اند سعی بر این داشتیم دانش علمی را بر فروش اضافه نماییم و مطمئن شویم در این راه بهترین خروجی را ارائه می کنیم. تیم جوان توتالینو همواره تلاش خواهد کرد با تکیه بر دانش و جدایی از واژه هایی که در تبلیغات صرفا جهت گیری و غیر واقعی هستند مشخصات فنی هر محصول را ارائه نماید.

فروشندگان اصلی و دست اول

توتالینو تنها از بین وارد کنندگان اصلی و شرکت هایی که توانایی ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان را دارند محصولات را انتخاب می کند و به همین خاطر این اطمینان برای مشتریان وجود دارد که از گارانتی اصلی شرکت به همراه گارانتی توتالینو استفاده می کنند.

گارانتی توتالینو

توتالینو به عنوان یک مرجع توزیع کننده پیش از عقد قرارداد با هر کدام از وارد کنندگان محصولات و به عنوان یک فروشنده کلی، اطمینان حاصل می کند که علاوه بر خدمات مرتبط با خود شرکت در زمینه گارانتی تجهیزات، سرویس های ویژه ای را برای مشتریان توتالینو به عنوان یک خریدار دائمی و ثابت ارائه دهد. این موضوع برای مشتریان نیز بسیار مهم است به دلیل میزان خرید سالانه بالا و جذب مشتریان زیاد مسلما شرکت های اصلی خدمات بهتری را به مجموعه ما ارائه خواهند داد و برای حفظ روابط با توتالینو ملزم به ارائه بهترین و بالاترین کیفیت از خدمات به مشتریان مجموعه توتالینو هستند.

همکاری در فروش و تامین تجهیزات توتالینو

در جمع فروشندگان حرفه ای توتالینو قرار بگیرید