راهنمای خرید پهپاد
26 فوریه

راهنمای خرید پهپاد (نسخه الکترونیکی | PDF) | خرید محصول

کسب و کارهایی که به تازگی شروع به استفاده از نقشه برداری با پهپاد نموده اند، غالباً سؤالاتی در ارتباط با پهپادی که باید خریداری کنند را مطرح می کنند. اگرچه پاسخ ساده ای برای این پرسش وجود ندارد، اما می توانیم به درک بهتر اینکه پیش از خرید چه چیزهایی را باید در نظر داشته باشید کمک کنیم. این راهنما شما را در گشت و گذار میان گزینه های موجود در بازار و تصمیم گیری در مورد اینکه کدام مدل پهپاد انتخاب مناسب تری برای کسب و کار شماست، یاری خواهد نمود.
این راهنمای ۳۸ صفحه ای را دانلود کنید تا:

  • در ارتباط با با مزایایی که نقشه برداری با پهپاد در اختیار شما می گذارد بیشتر بدانید
  • تفاوت میان کاربردها و مدل های مختلف پهپاد را درک کنید
  • دوربین ها و انواع مختلف تصویربرداری هوایی در دسترس برای نقشه برداری پهپادی را بشناسید
  • و مقایسه مورد به مورد از محبوب ترین پهپادهای نقشه برداری را مرور کنید

راهنمای خرید پهپاد

در بخش هایی از کتاب الکترونیکی راهنمای خرید پهپاد می خوانیم:

هنگام انتخاب یک پهپاد، یکی از اولین سؤالاتی که باید از خودتان بپرسید این است که به یک پرنده ­ی بال ثابت نیاز دارید و یا یک پهپاد مولتی روتور؟ هر یک مزایا و معایبی دارند که آن­ها را برای برخی کاربردها مناسب­ تر می ­سازد، بنابراین درک تفاوت های کلیدی میان این دو نوع پهپاد بسیار مهم است.

پرنده ­های مولتی روتور یا عمود پرواز

پرنده­ های مولتی روتور پرکاربردترین مدل ­های پهپاد برای ایجاد نقشه ­ها و مدل­ ها هستند. آن­ ها از یک بدنه مرکزی و چندین روتور که نیروی لازم برای به پرواز درآوردن و مانور هواپیما را به ملخ ­ها می­دهند، تشکیل شده­ اند. این پرنده ­ها عموماً چهار ملخ دارند (کوادکوپتر)، ولی می ­توانند ۶ یا ۸ ملخ نیز داشته باشند (هگزاکوپتر و اوکتاکوپتر).


پرنده های بال­ ثابت

پهپادهای بال ثابت، شبیه به انواع پرنده ­های مرسوم طراحی شده و شبیه یک هواپیما به نظر می­ رسند. از یک بدنه ­ی مرکزی که دو بال ثابت و یک ملخ دارد تشکیل شده­ اند…به ­کارگیری این نوع پرنده­ ها برای نقشه برداری خارج از حوزه کشاورزی، و صنایع نفت و گاز چندان معمول نیست…این پرنده ها در مقایسه با نوع مولتی روتور، می­ توانند با یک باتری مدت زمان طولانی­ تری را پرواز کنند. این مسئله آن­ ها را برای نقشه­ برداری­ های خیلی بزرگ و یا مناطق خطی ایده­ آل می ­سازد...

خرید و ارسال فایل

در هنگام خرید آدرس ایمیل و شماره تماس را به دقت وارد نمایید. پس از پرداخت آنلاین و دریافت کد رهگیری، فایل PDF برای دانلود آماده است و میتوانید با کلیک بر روی گزینه “دانلود: راهنمای خرید پهپاد” فایل را دانلود نمایید

برای خرید راهنمای خرید پهپاد کلیک نمایید

دیدگاه بگذارید