گیرنده لایکا GS18T
31 اکتبر

گیرنده لایکا GS18T = ایمن در مقابل اختلالات مغناطیسی و بدون نیاز به کالیبراسیون – بدون نیاز به تراز کردن

گیرنده لایکا GS18T سریع ترین و ساده ترین آنتن هوشمند GNSS و RTK Rover تولید شده است، چرا که به دلیل عدم نیاز به قائم نگهداشتن ژالون برای تراز نمودن حباب، در زمان شما صرفه جویی می شود. این نوآوری اخیر همراه با فناوری های صنعتی پیشرو، GNSS و واحدهای اندازه گیری اینرسی (IMU) را، برای تبدیل شدن به نخستین راه حل واقعی جبران مایل شدگی (تیلت) که نسبت به اختلالات مغناطیسی نیز ایمن هست را با هم ترکیب می کند و نیازی به کالیبره کردن ندارد.

از آنجایی که دیگر نیازی به بررسی و تراز نمودن حباب نداریم، می توانیم روی کار اصلی مان تمرکز کرده و در زمان مورد نیاز برای عملیات های مرسوم نقشه برداری صرفه جویی کنیم. تعیین موقعیت مکانی دقیق و بدون وقفه، زمانی که در احاطه و یا در فاصله نزدیک عوارض فلزی هستیم، جایی که دیگر دستگاه ها به سادگی قادر به انجام اندازه گیری ها نیستند، بی درنگ و به نحوی خلاقانه و بدون هرگونه رویه مرتبط با کالیبراسیون، توسط گیرنده لایکا GS18T انجام می شود.

نرم افزار به کار گرفته شده

گیرنده RTK مدل GS18T، به طور یکپارچه با نرم افزار بسیار جذاب Leica Captivate ترکیب می شود تا تجربه همه جانبه قدرتمندی را ارائه نماید. در پس سهولت در استفاده، مدیریت داده های پیچیده به نحو خارق العاده ای لذت بخش و عملی است. Leica Captivate، بدون توجه به اینکه شما با دستگاه های توتال استیشن، GNSS و یا هردو کار می کنید، صنایع و کاربردهایی با فراتر از یک برداشت ساده را پوشش می دهد.

امکانات نامحدود

در حالی که Captivate به اخذ و مدل سازی داده ها در سایت زمینی می پردازد، نرم افزار Leica Infinity اطلاعات را در دفتر کار پردازش می کند. انتقال یکنواخت داده اطمینان حاصل می کند که پروژه در مسیر درست باقی بماند. Captivate و Infinity به طور پیوسته با هم کار می کنند تا اتصال داده های حاصل از نقشه برداری های پیشین و ویرایش پروژه ها، سریع تر و کاراتر رخ دهد.

با ضمانت حفظ یکپارچگی کیفیت، این RTK Rover نحوه تراز شدن ژالن در طول اندازه گیری ها را ثبت کرده و مقادیر را ذخیره می نماید تا از قابلیت ردیابی اندازه گیری ها و گزارش دهی کیفی کامل، اطمینان حاصل نماید.

رسیدگی به مشتری تنها با یک کلیک

کمپانی لایکا با شبکه ای جهانی از متخصصین با تجربه در قالب یک برنامه خدمات به مشتریان فعال، برای هدایت شما در راستای هر مشکلی، تنها یک کلیک با شما فاصله دارند.

  • تاخیرها را با خدمات فنی عالی حذف می نمایند
  • کارها را با ارائه پشتیبانی فوق العاده به مشتریان، سریع تر به پایان می رسانند
  • با ارائه خدمات بر خط در راستای ارسال و دریافت مستقیم داده ها از زمین، از بازبینی های پر هزینه بر سایت ممانعت به عمل می آورند. استفاده از بسته خدمات مشتریان مناسب و درخور، ضمن کنترل هزینه های شما، آرامش خیالی ناشی از اینکه در هر زمان و مکانی تحت پوشش خدمات هستید را ارائه می نماید.

ابزارهای دستی قدرتمند

زمانی که دریابید قدرت غلبه بر هر محیطی را در دست دارید، تمامی دفتر کار خود را در یک تبلت یا دستگاه کنترلر به همراه خواهید داشت. کنترلر Leica CS20 و تبلت Leica CS35 نهایت کنترل و راحتی را در عین پویایی را در اختیار شما می گذارد. فناوری لمسی، در حالیکه با یک دید 3 بعدی خیره کننده تجربه شما از کار با GNSS را دگرگون می سازد، اجازه پردازش سریع و آسان داده ها را نیز داده است.

منبع: leica-geosystems.com

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره پیش از خرید تجهیزات نقشه برداری با همکاران ما در شرکت کالوب تماس بگیرید.

02188508171

دیدگاه بگذارید