22 جولای

Orbit GT نسخه رایگان SDK/API رایگان خود را برای HTML5 Viewer و به منظور پشتیبانی ازسکوی SaaS در 3D Mapping Cloud و On-Premise 3DM Publisher منتشر نموده است.

Peter Bonne مدیر عامل Orbit GT می گوید: “GIS و یا دیگر روش های نقشه سازی به چه دردی خواهند خورد اگر شما قادر به ادغام آنها در گردش کاری خود نباشید؟ در بینش Orbit GT فاکتور اساسی یکپارچه سازی است.”

“ما به سختی برای ایجاد یک SDK مستحکم، با بازده بالا، منعطف و در عین حال بسیار ساده، تلاش کرده ایم تا امکان یکپارچه ساختن هر داده نقشه ای سه بعدی در گردش کاری مشتریان را فراهم سازیم. این SDK در بردارنده تمامی قابلیت های نمایشگرهای سه بعدی نقشه های مبتنی بر ابر بوده، رایگان است و می تواند در هر اپلیکیشن و یا گردش کار دسکتاپ و یا مبتنی بر وب ادغام گردد. هیچ محدودیتی وجود ندارد و نتایج فوق العاده هستند.”

SDK از تمامی محتواهای نقشه ای 3D Mapping Cloud و یا On-Premise 3DM Publisher، نظیر نقشه برداری متحرک، لیدار هوایی و تصویربرداری مایل، اسکن داخلی، محتوای پهپادی، و بسیاری دیگر، پشتیبانی می کند. همه اینها می توانند بصورت ادغام شده در حالت پرواز موجود باشند.

3D Mapping Cloud سکوی SaaS طراحی شده Orbit GT برای میزبانی، پردازش و به اشتراک گذاری احجام بسیار زیاد داده های لیداری، تصویری، و دیگر داده های واقعی اخذ شده است. این سکو از داده های نقشه ای متحرک با قدرت تفکیک بالا و همچنین نقشه های تهیه شده از تصاویر مایل، هر یک با رفتار نمایشی کاملاً خودکار شده، پشتیبانی می نماید. تجربه کاربری معادل برای SDK فراهم شده است.

ارائه شده از وبسایت 3D Mapping Cloud و Orbit GT

منبع : www.geoinformatics.com

دیدگاه بگذارید