پهپاد G170-V
13 فوریه

کمپانی GerMAP پهپاد جدید نقشه برداری هوایی خود را معرفی می کند

G170-V پهپاد بال ثابت عمود پرواز جدیدترین پرنده بدون سرنشین شرکت آلمانی GerMAP به بازار نقشه برداری هوایی و سنجش از دور عرضه شد. G170-V عملکرد آسان مولتی کوپترها در اوج گرفتن، پرواز و فرود عمودی خودکار و دستی را با پوشش پروازی پرنده های بال ثابت تلفیق کرده است.

پهپاد G170-V با دوربین 20 مگاپیکسلی خود قادر است در ارتفاع پرواز 100 متری محدوده ای 20 هکتاری را در حدود 20 دقیقه برداشت کند و به GSD حدود 4 سانتی متری برسد و در یک پرواز کاملاً اتوماتیک در موقعیت های تعیین شده تصاویری با پوشش طولی 80% و پوشش عرضی 70% تهیه نماید. سامانه هدایت پرواز G170-V هنگامی که سرعت پرنده بیش از اندازه پایین باشد به طور خودکار به حالت کوپتر تغییر وضعیت می دهد، و بالعکس زمانی که پرنده به اندازه کافی سریع باشد و تقریباً به سرعت کروز 10 تا 12 متر بر ثانیه برسد به حالت هواپیما تغییر وضعیت خواهد داد.

کاربردها

نقشه برداری هوایی، نقشه برداری مسیر، جنگلداری، کشاورزی، حفاظت و نظارت، پایش زیست محیطی، عمران، مدیریت بحران و موارد بسیار دیگر دامنه کاربردهای این پهپاد را شامل می شوند.

کمپانی GerMAP پهپاد G170-V را با وزن تیک آف حداکثر 4 کیلوگرم به بازار عرضه و خدماتی نظیر آموزش های پهپاد و نرم افزار طراحی و کنترل پرواز را ارائه می کند.

دریافت فایل جزئیات فنی G170-V (انگلیسی)

منبع

وبسایت کمپانی GerMAP

مجله اینترنتی GIM-International

پهپاد G170-V

دیدگاه بگذارید