08 جولای

Teledyne Optech با بیش از 40 سال تجربه خود را وقف توسعه و اصلاح تجهیزات نقشه برداری لیداری پیشرفته نموده است. Teledyne Optech کوشش می کند تا ارائه راه حل های سریع، دقیق و مقرون به صرفه نقشه برداری هوایی، عمق سنجی لیداری هوایی، نقشه برداری متحرک و اسکن لیزری زمینی به لیدار عمومیت بخشد. و اکنون Teledyne Optech به تخصص فوق العاده سنجش از دور تمام خانواده Teledyne Technologies نیز دسترسی دارد.
سامانه های لیدار هوایی Teledyne Optech در ادغام با دوربین ها و جریان کاری پیوسته LMS برای پردازش دوربینی/لیداری، راه حل های سنجشی کاملی هستند. این سیستم با در اختیار داشتن فناوری خودکار Optech Eclipse نیازی به راهبر نداشته و هزینه های سرمایه ای و راهبری را کاهش می دهد، در حالیکه Optech Galaxy T1000 1 مگاهرتزی از فناوری SwathTRAK برای نقشه برداری مقرون به صرفه زمین های دارای ارتفاع متغیر استفاده می کند. در نهایت، Optech Titan چندطیفی شناسایی تارگت را بهبود بخشیده و جمع آوری همزمان داده های ارتفاعی و عمق سنجی را ممکن می سازد.
برای نقشه برداری از محیط زیست دریایی در نزدیکی ساحل، عمق سنج لیداری هوایی CZMIL Nova نقشه اعماق آبها، حتی آبهای گل آلود، را تهیه نموده و لیدار، داده های ابر طیفی و RGB را در قالب نتایجی بی نظیر، با هم ترکیب می نماید. CZMIL در حال حاضر توسط چندین موسسه دولتی بکار گرفته می شود و گروه های کوچک تر نیز می توانند از طریق برنامه پروژه CZMIL از آن بهره بگیرند.
خانواده Lynx از راه حل های نقشه برداری همراه از سرعت اسکنرهای صنعتی پیشروی خود برای ارائه فضاهای نقطه ای قابل استفاده حتی در سرعت بزرگراه ها استفاده می کند و همان جریان کاری LMS بکار رفته در عملیات های هوایی را مورد بهره برداری قرار می دهد. همچنین، Optech Maverick آنقدر سبک است که کاربر می تواند آن را در یک کوله پشتی حمل کند و این کاربرهای جدیدی از لیدار همراه را ارائه می نماید.
اسکنر لیزری زمینی Optech Polaris با یک جریان کاری کاربرپسند و عملکرد برد بلند در ازای قیمیت فوق العاده، نقشه برداری لیداری با کیفیت بالا را برای نقشه برداران متوسط نیز مقرون به صرفه می سازد.

منبع : www.gim-international.com

دیدگاه بگذارید